×

Ja lieto INBOX.LV, mūsu e-pasti nonāk Tava e-pasta mapītē "Abonētie".

Drošības politika (Privacy Policy)

Internet-veikala ''SuperAkcijas.lv'' konfidenciālās informācijas politika.
Internet-veikala ''SuperAkcijas.lv'' konfidenciālās informācijas politika ir balstīta uz LR likumu ''Par personīgo datu aizsardzību''. Mēs saglabājam konfidencialitāti jebkurai Jūsu sniegtajai un saņemtajai informācijai, ka arī sargājam personīgos datus no visa veida iespējamām krāpniecībām.


Kādu informāciju mēs ievācam?
• Personīgā informācija, kuru Jūs iesniedzat veicot pirkumu: tālruni, e-pastu, vārdu un uzvārdu, kā arī piegādes adresi.
• Dati, kuri tiek nodoti, tiklīdz Jūs apmeklējat mājaslapu: IP-adrese, informācija par pārlūku, uzturēšanās laiks mājaslapā, mājaslapas adrese no kuras bija veikta pāreja u.t.t.


Kā mēs izmantojam saņemto informāciju?

• Pakalpojumu sniegšanai (reģistrācijai, pasūtījuma noformēšanai, piegādes veikšanai u.t.t.)
• Informēšanai par pasūtījuma statusu, jaunajām akcijām un piedāvājumiem, tai skaitā, izmantojot e-pastu.
• Mājaslapas kvalitātes uzlabošanai, ērtības un labuma novērtēšanai, produktu un pakalpojumu efektivitātes analīzei.
• Akciju un konkursu (ja Jūs tajos piedalaties) realizēšanai.

 

Personīgo datu aizsardzības politika

• Mēs pieņemam visus nepieciešamos organizatoriskos un tehniskos mērus personīgās informācijas aizsargāšanai no nejaušām un krāpnieciskām darbībām, iznīcināšanas, to maiņas vai citām nelikumīgām darbībām.
• Mēs garantējam personīgo datu konfidencialitāti un aizsardzību no trešajām personām.
Pieeja personīgiem datiem tiek nodrošināta tikai tiem servisiem un partneriem, kuriem tie ir nepieciešami operācijas veikšanai (pasūtījuma noformēšanai, piegādei, jaunumu saņemšanai e-pastā). Visas šīs personas pilda pienākumus saglabājot konfidenciālus datus un var tikt izmeklētas par pienākumu pārkāpumu, līdz pat atlaišanai no darba, kā arī kriminālizmeklēšanai.
• Datu nodošana ir iespējama krāpniecisku darbību apspiešanai.
• Veicot pāreju no mūsu internet-veikala uz citiem avotiem, kompānija nav atbildīga par sniegtajiem konfidenciālajiem datu resursiem.

 

Maksājumu drošība

Maksājumu drošību nodrošina ar Bankas-ekvaiera palīdzību, funkcionējošu uz mūsdienu protokoliem un tehnoloģijām, izstrādātām ar  starptautiskām maksājuma sistēmām – Visa International un Mastercard Worldwide (3D-Secure: Verified by VISA, MasterCard SecureCode). Kartes īpašnieka saņemto konfidenciālo datu apstrāde tiek veikta Bankas-ekvaiera apstrādes centrā, sertificētā pēc PCI DSS standartiem.
Nododamās informācijas drošība tiek nodrošināta ar mūsdienu drošības interneta tīkla protokoliem.

 

Informācijas aizsardzība majaslapā

• Mājaslapā izvietotās informācijas mērķis – pircēja informēšana par internet-veikala darbībām, pakalpojumiem un precēm, kā arī palīdzības sniegšana mājaslapā.
• Viss mājaslapas saturs ir ''SIA Vitmart'' īpašums un ir tiesiski aizsargāts.
Lietotājiem ir tiesības izmantot mājaslapā sniegto informāciju personīgām vajadzībam, kā arī mērķiem, kuri nav saistīti ar tirdzniecību. Aizliegta jebkāda informācijas izmantošana tirdzniecības mērķiem.
• Kompānija patur tiesības mainīt, dzēst vai veikt citas darbības ar mājaslapā esošo informāciju, tāpat arī ierobežot pieeju mājaslapai.
• Kompānija neatbild par pircēju sniegtajiem datiem, kuri ir bijuši visiem pieejami.


Kompānija patur tiesības uz konfidencialitātes politikas izmaiņām turpmākai sistēmas drošības pilnveidošanai atbilstoši esošojai likumdošanai.


Rīga, 2016.g. 30. decembris.

Super piedāvājumi e-pastā bezmaksas


Saņem 2.85 eiro!

Iesaki draugiem, iepērcies SuperAkcijas.lv un saņem bonusus.

Kā lietot portālu?

Uzzini kā lietot portālu SuperAkcijas.LV

Biznesam

Mums ir Jūsu klienti. Garantēts rezultāts.

IeietAtcerēties mani Aizmirsāt paroli?
vai atcelt
Loading
Notiek lietotāja autorizācija. Lūdzu uzgaidiet!